Scroll Top

Varčuj z vodo

Vabimo vas, da izpolnite naš vprašalnik, s katerim boste ocenili, koliko vode lahko prihranite za vsakdanja gospodinjska opravila, posamezni izračuni pa vam bodo v pomoč pri preverjanju, kje boste z vodo odslej lahko varčnejši. Če boste ugotovili, da ste z vodo v vašem gospodinjstvu preveč potratni, vas želimo v Slovenskem društvu za zaščito voda spodbuditi, da sprejmete zaobljubo varčevanja z vodo. S tem boste v svojem gospodinjstvu ustvarili prihranke, hkrati pa nam pomagali ohranjati naše vode.

Kako lahko prispevam k varčevanju z vodo?

S preprostimi vsakodnevnimi dejanji pri prhanju in umivanju, pranju perila in pomivanju posode ter splakovanju WC-ja.

S tem, ko varčujemo z vodo, hkrati ustvarjamo prihranke pri energiji ter prispevamo k blaženju podnebnih sprememb.

[caldera_form id=”CF6137b22108d72″]