Scroll Top

Kaj mi pomeni voda?

Povabilo članom in simpatizerjem društva k pripravi vsebin za letošnji svetovni dan voda

Letošnji svetovni dan voda, ki ga obeležujemo 22. marca, se osredotoča na vodo in naš odnos do nje: kaj vsakemu od nas pomeni, kako jo vrednotimo, jo res dovolj cenimo?

Vaš osebni pogled na ”vrednost” vode in vaša razmišljanja o stanju voda so zagotovo izjemno zanimiva, zato pričakujemo, da jih boste lahko brez zadreg delili z nami. Nanje se bomo oprli prav pri pripravi vsebin za svetovni dan voda 2021 in o pomembnosti vode na podlagi vaših spoznanj skušali še bolje ozaveščati širšo javnost.

Veselimo se vaših kratkih prispevkov, strnjenih v nekaj stavkov, ki nam jih pošljite do najkasneje 10. marca 2021 na e-naslov sdzv@sdzv-drustvo.si.

Nekaj razmišljanj na temo vrednotenja vode si lahko preberete tudi v priloženem prispevku Stanke Cerkvenik »Voda je najdragocenejši vir, jo tako tudi vrednotimo?«, ki nam ga je predstavila na Vodnih dnevih 2017.

dr. Marjetka Levstek, predsednica

Naslovna fotografija: Snejina Nikolova on Unsplash

Sorodni prispevki