Scroll Top

Evropsko združenje za vodo EWA s strokovno delavnico v Ljubljani, Zeleni prestolnici Evrope 2016

V Ljubljani, ki je bila leta 2016 aktualna nosilka naziva Zelena prestolnica Evrope, je na to temo 12. septembra potekala tudi delavnica Evropskega združenja za vodo EWA...

V Ljubljani, ki je bila leta 2016 aktualna nosilka naziva Zelena prestolnica Evrope, je na to temo 12. septembra potekala tudi delavnica Evropskega združenja za vodo EWA, na kateri so sodelovali domači in evropski strokovnjaki, ki se ukvarjajo s trajnostnim ravnanjem z vodo v mestih in porečjih. Strokovno srečanje je v prostorih ljubljanskega Mestnega muzeja potekalo v organizaciji ETSC – Evropskega tehniškega in znanstvenega odbora združenja EWA in Slovenskega društva za zaščito voda. Na delavnici so se udeleženci poglobljeno seznanili s tematiko trajnostnega ravnanja z vodo, s posebnim poudarkom na pridobivanju energije iz biomase in odpadne vode kot njenega vira.

Sorodni prispevki