Scroll Top

Obvestilo članom SDZV – redna letna skupščina bo 1. 3. 2022

Obveščamo vas, da bo tudi letos redna letna skupščina SZDV potekala prek spleta, saj nam trenutna situacija ob upoštevanju aktualnih zdravstvenih omejitev žal ne ponuja realnih možnosti, da se člani ponovno srečamo v živo.

Leto 2021 je za nami in v društvu moramo nadaljevati s planiranimi aktivnostmi. Skladno z našim statutom moramo pregledati poslovanje za minulo leto ter sprejeti načrte za leti 2022 in 2023. Seveda bomo pozorno prisluhnili tudi vašim pobudam in predlogom, na katera področja bi morali razširiti ali še bolj poglobiti naše strokovno delovanje.

Vabimo vas, da se nam pridružite 1. 3. 2022 ob 14:00 uri preko aplikacije ZOOM na povezavi: https://zoom.us/j/3669322522

Skupščina bo predvidoma trajala 1 uro.

Zaradi zagotavljanja sklepčnosti vas naprošamo, da se nam člani SDZV na skupščini zagotovo pridružite in nam tako omogočite nemoteno izvajanje načrtovanih aktivnosti v letošnjem letu.

Vabimo vas, da nam svojo udeležbo najkasneje do 28. februarja potrdite na naslov sdzv@sdzv-drustvo.si .

Marjetka Levstek, predsednica

Uradno vabilo z dnevnim redom (pdf)

 

 

 

 

 

 

Sorodni prispevki