Scroll Top

V FEBRUARJU REDNA LETNA SKUPŠČINA SDZV

Slovensko društvo za zaščito voda v torek, 12. februarja 2019, organizira redno letno skupščino, ki se bo ob 13. uri začela v sejni sobi na sedežu Centralne čistilne naprave Domžale-Kamnik na Študljanski 91 v Domžalah.

Na srečanju bomo spremljali poročilo o aktivnostih društva v letu 2018, obravnavali program dela za leto 2019 in določili višino letošnje članarine, zaključili pa ga bomo z zanimivim predavanjem Katje Gregorič iz Javnega zavoda Triglavski narodni park “Vode v Triglavskem narodnem parku – kaj smo se o njih naučili v zadnjih petih letih”.

K udeležbi vabimo vse člane SDZV in tudi simpatizerje društva, ki podpirate naša prizadevanja za zaščito voda in narave, varovanja ekosistemov in našega okolja. Oglejte si vabilo in nam do 7. 2. 2019 potrdite svojo udeležbo na sdzv@sdzv-drustvo.si.

Vljudno vabljeni!

 

Sorodni prispevki