Scroll Top

Napovednik strokovnega posveta v maju

NAPOVEDNIK

Spletni posvet VLOGA IN POMEN VODNIH IN PRIOBALNIH ZEMLJIŠČ V LUČI NOVEJŠIH SPREMEMB ZAKONA O VODAH

 

Četrtek, 6. maj, od 13.00 do 15.00

Lokacija: ZOOM

 

Spoštovani!

Obveščamo vas, da bomo v četrtek, 6. maja, organizirali spletni posvet, na katerem bomo predstavili strokovna izhodišča v zvezi z varovanjem in odnosom do priobalnih in vodnih zemljišč ob možni širitvi posegov vanje.

Posvet organiziramo štiri slovenska strokovna združenja in društva – Slovensko društvo za zaščito voda (SDZV), Slovenski komite Mednarodnega združenja hidrogeologov (SKIAH), Društvo vodarjev Slovenije (DVS) in Globalno partnerstvo za vodo Slovenije (GWPS). Na posvetu bodo govorniki uvodoma podali iztočnice za razpravo, diskusijo pa bo povezovala izr. prof. dr. Barbara Čenčur Curk.

Uradno vabilo s kratkim programom in spletno povezavo za udeležbo na dogodku bo objavljeno na naši spletni strani prihodnji teden.

Vabljeni, da se nam pridružite.

dr. Marjetka Levstek, predsednica SDZV

Naslovna fotografija: Tanja Cotoaga on Unsplash

Sorodni prispevki