EWA VABI SLOVENSKE NEPRIDOBITNE RAZISKOVALNE INSTITUCIJE K PARTNERSTVU V EVROPSKI RAZISKOVALNI MREŽI

Zaradi naraščajoče potrebe po zagotavljanju učinkovitejših sistemov za oskrbo s pitno vodo ter odvajanje in čiščenje odpadne vode želi EWA (European Water Association) združiti raziskovalne in inovacijske institucije iz različnih evropskih držav, da bi ustvarile partnerstva v evropsko mreženje.

V ta namen je raziskovalno članstvo EWA uradno odprto za vse nepridobitne raziskovalne ustanove, kot so univerza (kot celota ali poseben oddelek), raziskovalni in / ali inovacijski center, laboratorij ali katera koli druga ustrezna enota, ki deluje na področju vode in okolja.

EWA želi tako tudi slovenskim institucijam ponuditi priložnost, da se pridružijo njeni novi evropski raziskovalni mreži.

S tem raziskovalnim članstvom boste:

• Vključeni v dejavnosti EWA na vsakem sejmu IFAT za okolje v Münchnu, ki poteka vsake dve leti, kjer lahko vaša ustanova:
    – prispeva in predstavi svoje ugotovitve na mednarodnem simpoziju EWA International,
    – postane so-razstavljalec na stojnici za skupno raziskovanje (v pripravi),
    – sodeluje v tekmovanju University Challenge.
  • Vključeni v dejavnosti EWA – na delavnicah, simpoziju in konferencah ob znižani pristojbini za registracijo.
  • Lahko izkoristili priložnost za predstavitev raziskovalnega dela na mednarodni ali evropski ravni simpozijev, konferenc in delavnic EWA s pomembnim vplivom!
  • Pridobili mrežo priznanih strokovnjakov.
  • Izmenjevali izkušnje z drugimi raziskovalnimi ustanovami v različnih evropskih državah.

Z veseljem vas bodo povezali v družino EWA preko nove priložnosti raziskovalnega članstva in z veseljem vam bodo pomagali pri vaši odločitvi!

Prijavnico pošljite Moni Lorvik (Lorvik@ewa-online.eu)!

Podprite evropski vodni sektor; pridružite se EWA kot raziskovalna članica!

Raziskovalno članstvo EWA (predstavitvena zloženka)
Prijavnica za raziskovalno članstvo EWA