Scroll Top

Vabilo na redno letno skupščino SDZV

Spoštovani člani in simpatizerji Slovenskega društva za zaščito voda!

 Vabimo vas, da se nam v torek, 4. februarja 2020, ob 12. uri pridružite na letošnji redni letni skupščini SDZV, ki bo potekala v prostorih Centralne čistilne naprave Domžale – Kamnik na Študljanski cesti 91 v Domžalah.

Na srečanju vas bomo seznanili s poročilom o našem delu v preteklem letu in vam predstavili načrte za leti 2020 in 2021, določili bomo znesek letošnje članarine ter izvolili člane, ki nas bodo zastopali v organih društva naslednja štiri leta. Sledilo bo še zanimivo predavanje ambasadorke SDZV, olimpijke Urške Kragelj, ki nam bo kot kajakašica opisala življenje vrhunske športnice, ki se bori z brzicami. Predavanje nosi naslov Divja voda, čisti užitek.

 Vljudno vabljeni, da se skupščine udeležite v čim večjem številu. Veseli bomo, če se nam pridružite tudi simpatizerji društva.

Zaradi organizacije dogodka udeležence naprošamo, da svojo prisotnost potrdite na e–naslov  sdzv@sdzv-drustvo.si do vključno 30. 1. 2020.

Vljudno vabljeni!

Dr. Marjetka Levstek
predsednica SDZV

Uradno vabilo in dnevni red skupščine 2020.pdf

Sorodni prispevki