Scroll Top

SDZV na sejmu Voda AQUA, GR Ljubljana, 2. – 4. 10. 2018

Organizator: ICM d.o.o, Pristovškova ul. 16, SI – 3212 Vojnik, www.icm.si;

Slovensko društvo za zaščito voda se je letos pridružilo še 27 razstavljavcem na prvem strokovnem sejmu VODA AQUA v Sloveniji, ki se je odvijal od 2. do 4. oktobra 2018 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Predstavili smo se na razstavnem prostoru št. 200 v hali A, v okviru Business Foruma pa smo člani UO SDZV sodelovali tudi s predavanji.

Seznam predavanj SDZV v okviru Business Foruma v času sejma VODA AQUA:

Torek, 2. 10. 2018

11.00 do 11.30 Kdo smo SDZV?

Predavateljica dr. Marjetka Levstek

Oglejte si kratko prezentacijo.

14.00 do 14.30 Pomeni in načini čiščenja na razpršenih območjih

Predavateljica dr. Marjetka Levstek

Preberite si kratko vsebino predavanja.

Sreda, 3. 10. 2018

10.30 do 11.00 Pot odpadne vode in delovanje kanalizacijskega sistema

Predavateljica mag. Mojca Vrbančič

Oglejte si video posnetek predavanja.

11.00 do 11.30 WC-školjka ni koš za smeti

Predavateljica mag. Mojca Vrbančič

Oglejte si video posnetek predavanja.

Četrtek, 4. 10. 2018

11.30 do 12.00 Odpadno jedilno olje je koristna surovina

Predavateljica dr. Marjetka Levstek

Oglejte si video posnetek predavanja.

Vsebinsko je bil sejem VODA AQUA povezan z obdelavo industrijske in pitne vode ter odpadnih voda, upravljanjem in varovanjem voda, poplavno varnostjo ter izgradnjo in vzdrževanjem vodne infrastrukture in vodnih objektov. Med razstavljalci so se predstavili proizvajalci, uvozniki in distributerji strojev, opreme, naprav, orodij in kemikalij, ki se uporabljajo v vodnem sektorju, podjetja, ki delujejo v vodnem gospodarstvu, ter komunalna, razvojna in raziskovalna podjetja, izobraževalne ustanove, občine in ministrstva in tiste finančne ustanove, ki dodeljujejo finančna sredstva vodnemu sektorju preko skladov in posojil.

Sorodni prispevki