Scroll Top

Kje konča odpadno jedilno olje? Rešite anketo

Akcija ozaveščanja gospodinjstev o pravilnem odstranjevanju odpadnega jedilnega olja

Vsako gospodinjstvo se sooča z dilemo, kam z odpadnim jedilnim oljem, ki je ostal po pripravi hrane. Ste se že kdaj vprašali, kam vse ga zlivamo in če je tako naše ravnanje res primerno?

Najprej nam pomagajte pri zbiranju podatkov in rešite kratek vprašalnik. V Slovenskem društvu za zaščito voda bomo namreč to jesen izvajali akcijo ozaveščanja o pravilnem odstranjevanju odpadnega jedilnega olja iz gospodinjstev. Z nespametnim ravnanjem lahko namreč naredimo veliko škode podtalnici, ki je vir naše pitne vode. Zavedajmo se, da že en sam liter odpadnega olja onesnaži na tisoče litrov pitne vode!

IZPOLNITE ANKETO.

Naj vam ne bo vseeno in že danes storite nekaj koristnega za svoje okolje.

Slovensko društvo za zaščito voda

Sorodni prispevki