Scroll Top

Citypark in donacija za SDZV

Citypark bo s kampanjo Zelena je nova Črna doniral sredstva Slovenskemu društvu za zaščito voda.

Ob prihajajočem črnem petku so se v ljubljanskem Cityparku odločili za izvedbo kampanje Zelena je nova Črna, v kateri bodo v tednu od 25. do 30. novembra zbirali rabljena in neuporabna oblačila, ki bi sicer pristala v smeteh. ”Obarvajte črni petek zeleno in odložite svoja rabljena oblačila v naš zabojnik” je torej sporočilo, ki ga Citypark v tej akciji ozaveščanja o ekoloških oblačilih in recikliranju prenaša javnosti in slovenskim potrošnikom.

V akciji zbiranja oblačil in kosov blaga bo v poseben črn zabojnik prvi odložil rabljena, natrgana in uničena oblačila Andrej Ropret, center manager Cityparka. S to gesto izpostavlja tudi pomen ekološke ozaveščenosti in novih nakupovalnih trendov, ki so okolju prijaznejši.

Za vsak napolnjen zabojnik bo Citypark Slovenskemu društvu za zaščito voda podaril 2000,00 evrov, saj se prav pri proizvodnji tekstila porabi veliko vode.

Več o kampanji »Zelena je nova črna« oz. »Obarvajte črni petek zeleno« najdete tukaj.

 

Vabimo vas, da se kampanji ozaveščanja v tem tednu pridružite tudi vi in prinesete odslužena oblačila v zabojnik.

 

    

    

        

LOKACIJA ZABOJNIKA IN TERMIN ODPRTJA:
Zabojnik je postavljen pred glavnim vhodom Cityparka, nasproti parkirne hiše, na strani pri Koloseju.
Zabojnik je odprt: od ponedeljka, 25.11.2019 do sobote, 30.11.2019 med 10. in 20. uro (v petek, 29.11. do 22. ure)

Sorodni prispevki